Bedava Clubhouse Davetiye Kodları

Sesli sohbet uygulaması Clubhouse davetiye kodları bu yazımızda ziyaretçilerimizle paylaşıldı. Son zamanların popüler sosyal mecralarından biri olan Clubhouse şu an için sadece Apple Store üzerinde yayınlanmaktadır. Clubhouse uygulamasına girebilmeniz için davetiye kodu almanız gerekmektedir. Clubhouse davetiye kodu nasıl alınır? Bedava Club House davetiyesi Bilgi Via ziyaretçilerine sınırlı sayıda verilecektir.

Bedava ClubHouse Davetiyeleri

Ücretsiz Clubhouse davetiyesi sınırlı sayıda verilmektedir. Haftalık 20 adet ziyaretçimize ücretsiz davetiye kodu veriyoruz. Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi ücretsiz sosyal ağ sitelerinde verilen davetiye kodlarını da inceleyebilirsiniz. Bu notlar sadece yararlı bilgiler içermekle kalmaz, aynı zamanda markanızı pazarda tanıtmanıza yardımcı olur.

ClubHouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

Yakın çevrenizde uygulamayı kullanan kişilerden davet linki talep edebilirsiniz. Yakınınızda uygulamayı kullanan biri yoksa aşağıda bulunan yorum alanından ücretsiz clubhouse davetiyesi talep edebilirsiniz.

Clubhouse sosyal medyasına kayıt olabilmeniz için telefon numaranız aracılığıyla kodun yollanması gerekmektedir. Yorum alanından ücretsiz davetiye isteğinizi belirtebilir ve mail adresinizi yazabilirsiniz. Yorumlar onay aşamasından geçmektedir 1 kişi sadece bir adet kod isteyebilir.

  • Yoğun davetiye talebi olduğu takdirde maalesef kodlar herkese yetmeyecektir. Eğer ücretli olarak davetiye satın almak isterseniz Medya Boost sitesine bakabilirsiniz. 21 Tl karşılığında kişiye özel davetiye verilmektedir.
Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. Berkay diyor

    Ücretsiz Clubhouse davetiyesi verir misiniz mail adresimi yazdım.

  2. Gizem diyor

    Bana da clubhouse davetiyesi verir misiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.