Bedava E-Posta Hesapları

Bedava E-Posta Hesapları

Bedava e-posta hesapları sizi yeni bir e-posta hesabı oluşturma zahmetinden kurtarır. Geçici e-posta yani fake mail kullanmak istemiyor fakat çok sayıda e-posta hesabına ihtiyacınız varsa bu hesaplar işinize yarayacaktır.

Ücretsiz e-posta hesapları sayesinde ad-soyad, doğum tarihi, cinsiyet, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmeden yeni bir e-posta adresine kavuşmanız mümkün olur. Ayrıca bilgilerinizi vermek istemediğiniz web sitelerine kaydolurken de bu hesaplardan faydalanarak kendinizi korumaya alabilirsiniz.

Bedava e-posta hesapları 2022 başlığında yayınladığımız tüm hesaplar yeni ve sağlam hesaplardır. Fakat bu hesaplardan bazılarının kullanılmış olabileceğini unutmamanız gerekir. Bazı kişiler kullandıkları e-posta adreslerini satışa çıkarmakta veya ücretsiz olarak vermektedir.

Bu da eski Gmail, eski Hotmail hesabı arayanlara hitap etmektedir. Örneğin eski Gmail hesapları Google ve Youtube hizmetlerinde daha etkili kullanılabilmekte ve kapanma ihtimali çok daha az olmaktadır. Yine eski Hotmail hesapları da Azure ve benzeri hizmetlerden daha uzun süreli faydalanma imkânı vermektedir.

Ücretsiz E-Mail Listesi

Bedava e-mail listesi kapsamında yer verdiğimiz hesapların içerisinde eski hesaplar da bulmanız mümkündür. Ücretsiz eski e-posta hesapları arayışındaysanız bu size çözüm olacaktır. Liste haftalık güncellenmektedir.

Bedava eski e-posta hesapları ile açılan birçok üyelik olabilir. Bu konuda dikkatli davranmanız ve istenmeyen iletileri filtrelemeniz ve gelen kutunuza düşen şüpheli maillere tıklamamanız lâzımdır.

Bedava E-Mail Hesapları 2022

Aşağıda yer alan ücretsiz e-mail hesapları sizden daha önce başkasıtarafından alınmış olabilir. Fakat endişelenmeyin, sitemizde güncel bedava e-posta hesapları yayınlanmaya devam edecektir. Bunun için yalnızca sitemizi takipte kalmanız ve dilerseniz yorum bölümünden ücretsiz e-mail hesabı talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Bedava Gmail Hesapları

Ücretsiz Gmail adresleri ile telefon numarası engeline takılmadan Gmail hesabına sahip olma fırsatına erişirsiniz.

 1. bester2021@gmail.com / bester2022
 2. bilgivia1@gmail.com / bilgivia.com1
 3. bilgiviabedava@gmail.com / bilgivia.com
 4. granboul@gmail.com / 1999123*
 5. alikocukur@gmail.com / alikoc61*
 6. nelson2021@gmail.com / 123654789Q

Birçok yöntem denemenize rağmen bu sorunu aşamıyorsanız yardımınıza ücretsiz Gmail hesapları kavuşacaktır. Bu hesaplar Google Maps, Google Play, Youtube başta olmak üzere Google’ın tüm hizmetlerinde kullanılabilir.

Bedava Gmail adresleri güvenilmeyen sitelerde üyelik oluştururken de kullanıma uygundur. Böylece gerçek mail adresinizi verme zorunluluğunuz olmayacak ve güvenlik riski doğmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Gmail Şifremi Unuttum iOS ve Android Şifre Kurtarma

Bedava Yahoo Hesapları

Ücretsiz Yahoo hesapları da sizi telefon numarası girme derdinden kurtarır. Yahoo hesap açarken SMS ile doğrulama istemektedir. İşte bedava Yahoo adresleri sayesinde bu problemle uğraşmanız söz konusu olmayacaktır.

 1. sscorpio@yahoo.com / sscorpio2022
 2. koudas@yahoo.com / koudas2021
 3. bolow@yahoo.com / qazwsxedc1

Bedava Hotmail Hesapları

Ücretsiz Hotmail hesapları da Microsoft’un hizmetlerinden güvenle yararlanmanızı sağlar. Hotmail açarken de çoğu zaman telefon numarası gerekmektedir. Üstelik birçok kişisel bilgi istenmekte, güvenlik kodunu geçme zorunluluğu bulunmaktadır.

 1. futbolcu_10@hotmail.com / qwertyup21
 2. yzheng@hotmail.com / 123456789Yz
 3. timturoyr@hotmail.com / timuravci34

Bunlarla meşgul olmak istemeyenler için en iyi yöntem bedava Hotmail adresleri temin edip onları kullanmaktır.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.