Bedava Instagram Hesapları

Instagram üzerinde yüksek takipçi ve beğeni almak, her kullanıcının arzuları arasındadır. Bu nedenle kullanılmayan Instagram hesabı ve bedava instagram hesabı gibi sorgulamalar da ön plana çıkmıştır. Instagram’ın yapmış olduğu algoritma güncellemeleri nedeniyle artık bir hesaba giriş yapmadan hesap herkese açık olsa bile gönderileri görüntüleyemiyorsunuz.

Bu platform arasında pek çok kişi fenomen olmak ya da bir mağaza açarak, reklam alarak para kazanmak amaçlarını taşır. Bunlar için yüksek takipçi sayısı gerektiği için büyük bir engel vardır.

Ancak hazır hesaplar, size hâlihazırda yüksek bir takipçi sayısı ve beğeni ile geldiği için, kullanımınıza hazırdır. Bunların hepsi gerçek kullanıcılardan meydana geldiği için, herhangi bir risk durumu da bulunmaz. Tüm kullanıcıların bu hesaplardan yararlanabilmesi için, yalnızca bir tanesini kullanmanız gerekmektedir.

Hazır hesaplar, yeni açılmış hesapları, herhangi bir ücret ödemeden kullanmanıza olanak tanır. Bununla beraber ücretsiz hesaplar hızlıca sahiplerini bulduğu için, hızlı davranmanız önerilir. Kendinize özel Bedava Instagram hesapları ve şifreleri almak istiyorsanız yorum alanından mail adresiniz ile birlikte talepte bulunabilirsiniz.

Bedava Instagram Hesapları

Kullanıcı Adı: bilgiviahediye

Şifre: bilgiviacom

Kullanıcı Adı: bilgiviahediye2

Şifre: bilgiviacom

Kullanıcı Adı: eyumen66

Şifre: eyumen66

Kullanıcı Adı: bedavahesabi@gmail.com

Şifre: bedavahediye

Kullanıcı Adı: medyaboot

Şifre: 123654789*

Kullanıcı Adı: privhesap61

Şifre: privhesap61*

Instagram üzerinde takipçi arttırmak, artık neredeyse imkânsız bir durumdadır. Zira platformda bulunan her kullanıcı özgün paylaşımlarda bulunduğu için, aralarından çıkarak amacını gerçekleştirmek oldukça zordur.

 • Burada devreye giren Instagram bedava hesap her doğrultuda kullanılabilen, hazır hesaplardır. Fenomen olma ve diğer amaçlarınızı yapabileceğiniz tarzda hesaplar değildir. Girmiş olduğunuz hesapların kullanıcı adı ve şifresini değiştirmeniz daha uzun süre kullanabilmenize olanak sağlar.

Fake Instagram hesapları bulunur mu? Bu tür hesaplar, özellikle insanların belirli kişileri gizlice takip etmesi ya da kim olduğunu belli etmeden kullanması için vardır. Ancak Instagram artık Fake hesapları hızlıca kapattığı için, kalıcı bir tane açmak oldukça zordur.

Ancak stalk hesapları tarzında da kullanım bulunduran bu hesaplar, size kolay bir kullanım sunar. Böylece karşınızdaki kişi yüksek takipçinizi gördükten sonra, sizin fake olmadığınızı düşünecektir.

Bedava Instagram Hesapları Ve Şifreleri 2024

Günümüzde pek çok kişi Instagram üzerinde yüksek takipçili, beğenili hesaplar meydana getirip, ardından satılık Instagram hesapları şeklinde satışa sunar. Bunun için karşı taraf ile anlaşma yaparak, parayı ödemeniz; hesabı aldıktan sonra da şifre ve mail adreslerini değiştirerek, güvenliğinizi sağlamanız gerekir. Ancak buna büyük bir dikkat gösterilmeli, tedbirli davranılmalıdır.

Bunları da beğenebilirsin
11 Yorumlar
 1. Beyza diyor

  Bir tane bedava instagram hesabı yollar mısınız? Takipçi sayısı önemli değil.

 2. Gökhan diyor

  1 tane aldım hesap aldım şifreyi değiştim helal edin.

  1. Nesrin diyor

   Abi nolur banada instagram.hesabi yollarmisiniz takipcisi biraz yuksek olsun nolur admin bey lutfennn hesabina atarsaniz sevinirim

 3. Emre diyor

  Benim hesabim kapandı acamiyorum yeni hesap.
  Lütfen bana bir hesap yollar mısınız.
  @emrekck138

 4. Mücahit diyor

  Nolur bana hesap verin 5 k olan admin nolur

 5. Ilayda diyor

  Instagram hesabi verir misiniz .

 6. Zeynep diyor

  Bir tane bedava instagram hesabı yollar mısınız? Takipçi sayısı önemli değil.çok teşekürler şimdiden

 7. Zeynep diyor

  Lütfen Bir tane bedava instagram hesabı yollar mısınız? Takipçi sayısı önemli değil.çok sağolun

 8. Duygu Sönmez diyor

  Admin banada hesap yollarmısın takipçi istediğin kadar olsun(olasada olur). Letfen beni gör

 9. Umut diyor

  Benim adim umut. Lutfen bana 10k Instagram hesep yollarmisiniz. Siteniz cok guzalmis sevindim

 10. Ahmet diyor

  Admin ağabey bi tane hesap ver be 2000 takipçili lütfen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.