Zoom Preparing Meeting Ne Demek?

Zoom Preparing Meeting Ne Demek?

Zoom preparing meeting ifadesi ‘toplantı hazırlamak’ demektir. Bu seçeneğe tıklamak suretiyle canlı dersi başlatmak mümkündür. Bu kavram hem öğretmenleri hem de öğrencileri yakından ilgilendirmektedir. Online eğitim sürecine geçilmesiyle birlikte hayatımıza yeni terimler girmeye başlamıştır. Bunlardan biri de ‘zoom preparing meeting’ ifadesidir.

Zoom Preparing Meeting Anlamı

Bu bildiri ‘canlı ders’ veya ‘toplantı’ hazırlanıyor mânâsını taşımaktadır. Zoom uygulamasının arayüzü İngilizce olduğu için zoom Preparing Meeting ne demektir? sorusunun merak edilmesi oldukça normaldir.

Uygulama üzerinden sesli ve görüntülü görüşme başlatmak isteyenler bu seçeneği kullanmalıdır. Canlı dersin ayarlanması için Zoom Preparing Meeting seçeneğine tıklanmalıdır.

Zoom Join a Meeting Ne Demek

Yukarıda belirttiğimiz Zoom join a Meeting ne işe yarar? sorusunun kısa cevabı ‘toplantıya katılmak’ olarak özetlenebilir.

Fakat bazen bu seçeneği kullanmak mümkün olmayabilir ve Zoom uygulaması hata verebilir. Bu durum kullanılan Zoom sürümünden kaynaklı olabilir. Ya da uygulamanın mikrofona veya kameraya erişmesine izin verilmemiştir.

Meeting Passcode seçeneği toplantı odasına şifre koymanıza yaramaktadır. Odaya girmeye çalışılırken Zoom incorrect meeting password  hatası ile karşılaşılıyorsa şifre bilgisini yanlış girdiğiniz anlamına gelmektedir.

Bunun dışında Zoom Preparing Meeting seçeneği sorunsuz çalışmaktadır. Tabii ki bu seçenek yalnızca online derslerde değil, Zoom üzerinden herhangi bir görüşme başlatılacağı zaman kullanılabilir. Zoom kullanımı daha çok online dersler için yaygın olsa da, arkadaşlarla sohbet etmek için de yine görüşme bu seçenek ile başlatılabilir. Bu bilgiler haricinde Zoom hata veriyor sorunu ile karşılaşanlar yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.