Müzik İndirme Programları

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber birçok kişi ihtiyaçlarına yönelik Google Play’da mobil uygulama arayışlarına giriyor. Bu yazımız içerisinde En iyi ücretsiz müzik indirici uygulamaları ve Programsız müzik indirme hakkında merak ettiklerinizi dile getirmeye çalışacağız.

Müzik şüphesiz ki hayatımızın her alanında yer alıyor. Mutlu zamanlarda, üzüntülü zamanlarda, ayrılıkta, birleşmede yani her hayatımızda yer alan müziklerden asla vazgeçmeyiz. Sevdiğimiz, tekrar tekrar dinlemekten bıkmayacağımız müziklerin telefonlarımızda olmasını isteriz. Müzik indirme uygulaması android platformunda için oldukça fazla alternatif vardır. Telefonlarınızda olması gereken Youtube müzik indirme uygulamalarından bazıları;

İlginizi Çekebilir: En İyi Müzik Dinleme Programları adlı yazımız ile daha iyi müzik dinleme aktivitesini yapabileceğiniz uygulamaları derledik.

Tubidy

Tubidy
Tubidy

En iyi Müzik İndirme Programları listesinin lideri tabii ki Tubidy’dir. Hem Android hem de IOS işletim sistemi desteği bulunan Tubidy yıllardır en çok kullanılan programlardan birisidir. Youtube’dan indirmek istediğiniz şarkının bağlantı adresini kopyalamanız yeterlidir. Tubidy ilgili bağlantıdan istediğiniz şarkıyı MP3 ya da MP4 olarak oldukça hızlı bir şekilde indirecektir.

Tubidy İndirmek İçin: TIKLA

Peggo

Peggo
Peggo

Peggo son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından birisidir. Uygulama içerisindeki arama bölümünü kullanarak istediğiniz şarkıyı oldukça kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Arama bölümünde bazen istediğiniz şarkılar çıkmayabilir. Bu gibi durumlarda şarkının Youtube ya da SoundCloud bağlantısını edinerek uygulama içerisindeki bölüme yapıştırarak da şarkı indirebilirsiniz.

Peggo’nun aynı zamanda çok güzel bir özelliği daha bulunmaktadır. Bu uygulamanın sunduğu ücretsiz editleme özelliği sayesinde bir şarkının istediğiniz bölümlerini şarkıdan çıkarabilirsiniz. Örneğin şarkının girişinde gereksiz bölüm varsa o bölümü çok kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Peggo İndirme İçin: TIKLA

MYT MP3

MYT MP3
MYT MP3

Ücretsiz müzik indirme programları içerisinde bir hayli ön sıralarda bulunan MYT MP3’de kendi içerisinde bulunan arama bölümü üzerinden müzik indirme imkanı tanıyor. Youtube algoritmasına uyumlu olan sistem, Youtube içerisinde yer alan tüm videoları MP3 ve MP4 olarak indirme imkanı tanıyor. Seslerin HD kalitesi olmasından dolayı bu uygulamaya kesinlikle bir şans vermenizi öneriyoruz.

MYT MP3 İndirmek İçin: TIKLA

OG YouTube

OG YouTube
OG YouTube

OG YouTube aslında Youtube uygulamasının klonlanmış hali gibi düşünebiliriz. Açacağınız hesap ile beraber uygulama içerisinde arama yapabilecek, Youtube videolarını bu program üzerinden izleyebileceksiniz. Bu uygulama üzerinden açtığınız müzikleri ise oldukça kolay ve hızlı bir şekilde HD ses kalitesi ile indirebileceksiniz. Uygulama aynı zamanda MP4 olarak video indirmeye de imkan tanıyor.

OG Youtube Apk İndirmek İçin: TIKLA

Music Paradise Pro

Music Paradise Pro
Music Paradise Pro

Kendisine has bir müzik player ile indirebildiğiniz Music Paradise Pro, Android Müzik İndirme Programları içerisinde büyük bir yükseliş yakalamış durumda. Milyonlarca Youtube şarkısını indirebileceğiniz bu program kullanıcılarına birçok imkan tanıyor. Kendi müzik çaları üzerinden oynatma listesi oluşturmayı sağlayan Music Paradise Pro, çalma listesi üzerinden şarkı ismi değiştirme gibi fırsatlar da sunuyor.

Music Paradise Pro İndirmek İçin: TIKLA

SuperCloud Song Mp3 Downloader

SuperCloud Song Mp3 Downloader
SuperCloud Song Mp3 Downloader

Android Müzik İndirme Programları içerisinde son sırada SuperCloud Song MP3 Downloader yer alıyor. Android cihazlarda oldukça kolay bir şekilde mp3 uzantılı şarkı dosyaları indirilmelerini sağlayan bu programın kullanımı tamamen ücretsizdir. Arama bölümünü kullanarak istediğiniz şarkıları oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

SuperCloud Song İndirmek İçin: TIKLA

Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları hakkında güzel bir liste oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Yeni programlar keşfettikçe listemizin daha da gelişeceğini belirtmek istiyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.