Pubg Mobile Bedava Çarlar

Merhabalar, bu yazımız içerisinde Pubg Mobile Bedava Çarlar konusu ile sizlerin kullanımı için ücretsiz hesap paylaşıyoruz. 2017 yılında Steam üzerinden çıkış yapan ücretsiz PUBG, kısa süre içerisinde en çok oynan hayatta kalma oyunu haline geldi. Piyasaya ilk çıktığında 61 TL gibi bir fiyat üzerinden satılan PUBG, Steam’ın çok kazanan oyunlarından birisi olarak gösteriliyordu. Oyuna para ödeyen, oyunu kaldıracak bilgisayara sahip olan kişiler, PUBG’nin popüler olmasını sağladı. Tüm dünya üzerinde düzenlenen turnuvalar oyuncuların da yüksek kazançlar elde etmelerini sağladı.

Pubg Mobile Bedava Çarlar
Pubg Mobile Bedava Çarlar

PUBG yakaladığı bu popülerliği kaybetmek istemiyordu. Geliştirici ekibin mesaisini arttıran şirket oyunun mobil versiyonunu çıkarttı. Google Play Store ve App Store’da eş zamanlı olarak ücretsiz olarak yayınlanan mobil sürüm PUBG’nin kaderini değişti. Oyunun mobile sürümü yayınlanması ile beraber birçok kişi emülatör üzerinden bilgisayarları aracılığı ile oyunu oynamaya başladı. Bir anda Dünyanın en çok oyuncusu olan oyun haline gelen PUBG turnuvalar düzenlemeye başladı. Her ay düzenlenen turnuvalar sayesinde birçok oyuncu PUBG üzerinden düzenli gelir elde etmeye başladı.

İlginizi Çekebilir: Sürekli Güncellenen Zula Bedava Çarlar sayfamız sayesinde zula oyununda geçerli bedava hesaplara erişebilirsiniz.

PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar

PUBG turnuvalarına katılmak isteyen ekipler günlük 12 saat oyun içerisinde antrenmanlar yapıyor. Sürekli 0’dan hesap açıp lig yükselen e-sporcular, girecekler turnuvaya kadar ellerinde çok fazla kasılmış hesaba sahip oluyorlar. Öyle ki bazılarına düşük miktarda pubg bedava UC dahi yüklüyorlar. Elinde çok fazla hesap bulunan kişiler bu hesapları genelde bir kenara atıp bekletiyorlar. Bazı kişilerin bizlerle iletişime geçmesi sonucunda elimizde oldukça fazla skinli PUBG Mobile hesabı olduğunu söyleyebiliriz.

PUBG Bedava UC Kodları paylaşımı yaptığımız sayfamız yenilendi bakmanızı öneriyoruz.

Ücretsiz PUBG Mobile Hesap açma için herhangi bir talepte bulunmuyoruz. Bizlere tamamen ücretsiz olarak verilen hesapları bizler de ücretsiz dağıtacağız. Elimizde kısıtlı sayıda hesap olduğundan dolayı herkesin 1 adet hesap almasını rica ediyoruz. Hesapların bitmesi durumunda bizler yenilerini eklemeye çalışacağız.

Pubg Mobile Bedava Hesaplar

Pubg Mobile Bedava Çarlar

Kullanıcı Adı: bayfanat1kk@gmail.com

Şifre: enesgalatasaray

Kullanıcı Adı: 199bilgivia@gmail.com (600 Uc bulunmakta)

Şifre: 199bilgivia999

Kullanıcı Adı: mebrand2023@gmail.com

Şifre: sagit2121

Kullanıcı Adı: found.mex@gmail.com

Şifre: Mexi2021

Kullanıcı Adı: dogykankaplann@gmail.com

Şifre: dogukankolan2001

Kullanıcı Adı: eyupubg@gmail.com (yenilendi)

Şifre: *eyupck*

Kullanıcı Adı: amguardhuso@gmail.com

Şifre: *huseyinbln

Kullanıcı Adı: pubghediyevia@gmail.com

Şifre: pubghediyevia1

Kullanıcı Adı: zylonwiz48@gmail.com

Şifre: thet4801996

Bedava PUBG Mobile Hesap listesi yukarıda bulunmaktadır. Elbette bu liste kısa süre içerisinde bitecektir. Denediğiniz hesapların mail şifreleri değiştirilmişse sizden önce birisi o hesapları almış demektir. Listenin tamamen alındığını düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşarak listenin güncellenmesini isteyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
125 Yorumlar
  1. Vs dcvg diyor

    Bankada hesap nolur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.