Sürekli Güncellenen Zula Bedava Çarlar [2021]

Zula Bedava Çarlar

MMOFPS alanında Türkler tarafından geliştirilmiş ilk oyunlardan birisi olan Zula, 2016 yılında piyasaya sürüldü. Çıkış yaptığı dönem hemen hemen tüm oyuncular tarafından indirilen oyun, kısa zamanda büyük bir kitle edinmeyi başardı. Hatta kendi adına internet dizisi dahi çıkaran Zula, daha fazla oyuncu kitlesine ulaşabilmek için büyük reklam çalışmaları yürüttü.

Oyunun yapımına aslında 2013 yılında başlandı. Eğer daha önce Zula oynadıysanız oyun içerisindeki haritaların tamamen özgün olduğunu göreceksiniz. Çukur oyuncuları tarafından seslendirilen Çukur haritası, İstanbul Üsküdar haritası, Kapadokya haritası gibi birçok haritanın yer aldığı oyunda aynı zamanda 22 karakter bulunuyor. Zula Bedava Çarlar konusuna geçmeden önce oyun ile ilgili ufak bilgiler vermek istedik. Bilgisayar versiyonunu çok fazla ilgi görmesi ile beraber 2020 yılında oyunun mobil versiyonu da çıkmıştır.

Zula Bedava Hesaplar

Kullanıcı Adı: patron29

Şifre: patrones29

Kullanıcı Adı: ekoc29

Şifre: emreko2961

Kullanıcı Adı: godizula98

Şifre: 123456987*

Kullanıcı Adı: erenusl

Şifre: 10731215

Kullanıcı Adı: judge01

Şifre: 01judge01

Kullanıcı Adı: lonelywolf

Şifre: 1999wolf1999

Kullanıcı Adı: atlantiks

Şifre: atlantikitaka

 

2016 yılında piyasaya sürülen Zula oyunu oldukça fazla bir kitle tarafından beğenilmiştir. Hatta Türkiye’de E-Spor kültürü oluşturmak isteyen Zula ülke genelinde düzenlediği turnuvalar ile birçok sporcunun yetişmesine katkı sağlamıştır. Sporcuları ekonomik yönden de desteleyen oyun, e-sporun ülkemizdeki kaderini değiştirmiştir. Zula’yı belirli bir süre oynayan ya da turnuva hazırlığı sırasında birçok hesap açıp köşeye atan kişiler, hesaplarının heba olmasını istememektedir. Bizler ile iletişime geçen birçok kişi ellerinde bulunan hesapların bedelsiz bir şekilde dağıtılmasını istemiştir. Hazırladığımız bu yazı içerisinde Ücretsiz Zula Hesap dağıtmak istiyoruz.

Zula Bedava Çarlar konusunda elimizde oldukça güzel bir liste bulunuyor. Hesapların hemen hemen tamamı son seviyeye gelmiş, başarılar elde etmiş antrenman hesaplarıdır. Zula’ya başlamak ya da iyi bir hesaba sahip olmak isteyen kişiler bu hesaplar ile Zula’ya güzel bir başlangıç yapabilirler. Zula Bedava Çar 2020 konusunda sizlere sunacağımız liste yukarıda bulunmaktadır ve devamlı güncelleniyor.

Kendinize ait zula bedava hesap almak istiyorsanız yorum alanından mail adresinizle birlikte hesap talebinde bulunabilirsiniz. Oluşturulacak liste ile birlikte sizlere zula bedava çar gönderimi yapılacak.

 

9 Yorumlar
 1. Aslan Bey diyor

  Çok teşekkürler sonundan bedava çar alabildim. Zula hesabının şifresini değiştirmem sorun yaratır mı?

 2. ufuk diyor

  Çok teşekkürler sonunda bedava çar alabildim youtube hesabımda da paylaştım.

 3. Eyüp diyor

  Sağolun zula oynayabiliyorum sayenizde almış olduğum çarda +6 M4A1 var

 4. Ahmet diyor

  banada 1 hesap verirmsisn 50 lvl üstü olursa sevinirim

 5. Ayıcık diyor

  merhabalar banada hesab verirmisiniz gamalim zoynuyom

 6. Muhammed diyor

  Selamlar banada güzel bir hesap atabilirseniz güzel olur gmail:

 7. ARDA diyor

  BEN HESAP ALAMADIM E-POSTA ADRESİME BİR TANE ATARMISNZ

 8. Mehmet diyor

  abi 54 lvl za lı bi hesap yollarmısınız

 9. Ersin diyor

  kendi hesabım haksız yere banlandı nolur + lı olan bir hesap veriniz iyi günler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.