En İyi Müzik Dinleme Programları

En İyi Müzik Dinleme Programları

Hayatımızın her alanında yer alan müzik, bizlerin birer vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ios müzik dinleme uygulamaları ile Iphone cihazınızda ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz. Başta YouTube olmak üzere geliştirilen birçok internet aracı müzik dinlemeyi daha kolay hale getirmiştir. Hatta o zamanlarda yüzden fazla internet adresi üzerinden istediğiniz müziği dinleyebilir, dinlediğiniz müzikleri anında cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu yazımızda ise En İyi Müzik Dinleme Programları, iphone ücretsiz müzik dinleme programları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

En İyi Müzik İndirme Programları neden önemli diye soracaksınız. Bazı platformlar sesi oldukça kaliteli bir şekilde dinleyicilerine sunduğu için rakiplerine nazaran daha ön plana çıkmaktadır. HD kalitede müzik indirmek istiyorsanız birazdan belirteceğimiz programlardan birini kullanmanızı öneririz.

Spotify

Spotify
Spotify

Dünyanın en çok kullanılan android ve iphone müzik dinleme programı Spotify listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Bünyesinde yer alan milyonlarca şarkıyı lisanslı bir şekilde dinleyicilerine sunan Spotify ülkemizde de oldukça popüler bir hale gelmiştir.

İlgini Çekebilir: Spotify Premium Bedava Hesaplar

Spotify her gün aynı şarkıları dinlemekten sıkılanlar için de birçok çözüm önerisine sahiptir. Sürekli dinlediğiniz kategorilerden yola çıkarak sizlere özel çalma listeleri oluşturan Spotify müzik dinleme konusunda gerçekten en iyi programlardan birisidir. Hem bilgisayar hem de mobil uygulama üzerinden kullanılan Spotify müzik dinleme programları listeniz içerisinde ilk sırada yer almalıdır.

Fizy

Fizy
Fizy

2008 yılında Ercan Yaris tarafından geliştirilip piyasaya sürülen Fizy müzik dinleme platformları içerisinde oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Türk menşeli bir girişim olmasından dolayı bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken şirket Turkcell’den gelen teklif sonucunda Turkcell‘e satılmıştır.

Spotify bölümünü anlatırken bu konuyu tam değinmemiştik. Spotify tamamen ücretsiz olsa da premium hizmetleri bulunmaktadır. Örneğin reklamsız müzik dinlemek isteyen kişiler bir miktar ücret ödeyerek özgür ve sınırsız bir şekilde müzik dinleyebiliyorlar. Bu konu Fizy içinde geçerlidir. Fizy kullanıcıları bir miktar ödeme ile özgür ve sınırsız kullanımın sahibi olmaktadırlar.

SoundCloud

SoundCloud
SoundCloud

Müzik dinleme programları içerisinde en eski ve en başarılı olanın SoundCloud olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde yer alan şarkıları ücretsiz olarak indirme hakkı onu yani bu sistem Spotify ile büyük rekabet halindedir. SoundCloud sistemini öne çıkaran en büyük şey şarkıları hiçbir ücret ödemeden dinleyip indirebiliyor olmanızdır.

SoundCloud içerisindeki şarkıların tamamı şarkı sahipleri, müzisyenler ve onlarla bağlantılı olan kişiler tarafından yüklenmektedir. Oldukça kolay bir arayüze sahip olan SoundCloud kesinlikle listeniz içerisinde yer almalıdır.

Jamendo

Jamendo
Jamendo

Mp3 müzik dinleme programları listemiz içerisinde yer alan Jamendo’yu belki ilk defa duymuş olabilirsiniz. İçerisindeki şarkıları Creative Commons lisansı ile kuruyan bu platform ülkemizde yavaş yavaş o popüler hale gelmeye başlamaktadır.

Jamendo içerisindeki listeleri daima güncel tutmaya çalışmaktadır. Müzik listelerinin yanı sıra, radyo istasyonlarına da sahip olan Jamendo bu özellikleri sayesinde kendine bağlı oldukça kaliteli bir kitle edinmiş durumda.

Audiomack

Audimack
Audimack

Audiomack aslında SoundCloud alternatifi geliştirilmiş bir müzik dinlemek programıdır. Kullanımı tamamen ücretsiz olan Audiomack dinleyicilerine aynı zamanda şaşırtıcı müzik önerileri de sunmaktadır. Boş vaktinizi değerlendirmek, yeni müzik türleri ve sanatçılar keşfetmek, dinlemek ve indirmek için tam da sizlere göre!

Audiomack içerisinde bazı parçaları dinlemek için maalesef bir miktar ödeme yapmak gerekiyor. Bu ödeme platforma değil bizzat şarkı sahibine gitmektedir. Aynı zamanda şarkıların remix ve farklı türleri de dinleyicilere sunulmaktadır.

MYT Müzik İndirme Dinleme

Bedava müzik dinleme programları listemizin son sırasında ve tavsiye ettiğimiz MYT yer alıyor. Bu platform, aslında sevdiğimiz sanatçıların albümlerini sunan bir yerdir. Burada istediğiniz sanatçımız istediğiniz albümünü dinleyebilir ve indirebilirisiniz.

Favori listenizi oluşturabilir çevrimdışı müzik dinleme keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz bir sanatçının ister tek bir şarkısını isterseniz de tüm albümünü oldukça kolay bir şekilde indirebilirsiniz.


En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması iOS & Android listemizin sonuna geldik sizin kullanıp tavsiye ettiğiniz uygulamaları bizimle paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.