MineCraft Bedava Premium Hesaplar

MineCraft bedava hesaplar MineCraft’ın eğlenceli dünyasına hiçbir ücret ödemeden, hiçbir çaba göstermeden direkt katılmanızı sağlar. Oyunda belli bir seviyeye ulaşabilmek için zaman ve emek harcamanız gerekir. Oysa önceden iyi bir derece yapmış olan, gelişmiş özellikleri aktif, seçkin bir MineCraft hesabına ücretsiz olarak sahip olmak daha cazip değil midir?

Minecraft ücretsiz hesaplar ile bu efsanevi oyuna çok hızlı bir giriş yapmanız mümkündür. Yarışa rakiplerinizin önünde başlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey MineCraft bedava hesap temin etmektir. Minecraft premium olarak bulunabildiği gibi bazı yerlerde ücret mukabilinde de satılmaktadır. Fakat bizim sizin için özenle seçtiğimiz en iyi hesaplar dururken para vermeniz gereksiz olacaktır.

Premium generator (oluşturucu) adı altında sunulan yazılımlar ile cihazınızı riske atmamanız gerekir. Bu programlar çalışmamaktadır. Bazı siteler Minecraft ücretsiz gerçek hesaplar adı altında insanlara virüslü linkler göndermekte ve onların bilgilerini ele geçirmek istemektedir. Bazıları da sahte kullanıcı adları ve şifreler paylaşmaktadır. Bunlara karşı dikkatli olmalıdır. Sitemizde yer alan hesaplar tamamen güvenilir, gerçek, kaliteli, güncel ve ücretsizdir!

MineCraft Bedava Hesaplar

MineCraft Premium hesap almak istiyorsanız aşağıda bildirdiğimiz hesapları kullanmanız yeterlidir.

Kullanıcı Adı: alanzinhopre@hotmail.com

Şifre: alanzinho6161

Kullanıcı Adı: dragontech3@hotmail.com

Şifre: mypreaccount

Kullanıcı Adı: powerletat@gmail.com

Şifre: 01230123*

Kullanıcı Adı: basya-witt@hotmail.com

Şifre: qwerty00

Kullanıcı Adı: minecraftprevia1@hotmail.com

Şifre: bilgiviacomhediye

Kullanıcı Adı: minecraftprevia2@hotmail.com

Şifre: bilgiviacomhediye

Kullanıcı Adı: umuttheblack@gmail.com

Şifre: umutarslan

Hesaplar 2024 yılı boyunca her hafta sitemizde güncellenmeye devam edecek ve yenileri eklenecektir.

Fakat bu hesapları sizden önce gören ziyaretçilerimizin almış olabileceğini ve o nedenle giriş yapamama ihtimalinizin bulunduğunu unutmamanız gerekir. Eğer hesaba giremezseniz bilin ki sitemizin başka bir takipçisi sizden daha erken davranarak hesabı almıştır.

Bedava hesap alamadığınız taktirde talebinizi yorum olarak bildirmeniz rica olunur. En kısa zamanda yalnızca size özel MineCraft bedava çar temin edilerek mail adresinize gönderim sağlanacaktır.
Minecraft Premium nedir?

Minecraft Premium, online bir şekilde gerçek oyuncularla oynayabilmenize imkan sağlıyor. Özel sunucu kurarak veya kurulmuş sunuculara katılarak farklı oyun modlarına premium sayesinde erişebilirsiniz.

Minecraft oyunu ücretli mi? 

Minecraft tüm cihazlarda ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor ancak özelleştirilmiş modlarda online bir şekilde oynamak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekmektedir.

Minecraft hesap nasıl açılır?

Minecraft hesap açma işlemi için öncelikle Minecraft.net adresine gidiniz.
Açılan sayfada “Ücretsiz Kaydol” sekmesine tıklayın.
Microsoft hesabı ile kaydolabileceğiniz bir form karşınıza çıkacak, buraya mail adresinizi yazın.
Kullanıcı adı ve şifreyi belirledikten sonra hesap açma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. Alper diyor

    1 tane premium olan hesaba girdim sağolun.

  2. mcpreisteyen adam diyor

    ben alamadim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.