Vivense Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri sayısının artmasıyla birlikte karşılaşılan sorunlarda arttı, sorunları çözebilmek adına Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası ve vivense iletişim numarası ile veya internet sitesi üzerinden destek talebi açabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapabileceğiniz yazımızın devamında anlattık.

Vivense ülkemizde 2013 yılında mobilya Kemal Erol tarafından E-Ticaret sitesi olarak kuruldu. Sonrasında aldığı yatırımlarla büyük yatırımlarla günümüze kadar kendini devamlı geliştirdi. mobilya firmalarından birisidir. Almış olduğu önemli yatırımlar sayesinde ülkemizde en iyi mobilya hizmeti veren şirketlerden biri oldu. Sunmuş oldukları orijinal tasarımlar müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor. Vivense alışveriş yapanlar tarafından sıkça sorulan bir konu olan Vivense telefon bilgisini bu yazımız içerisinde paylaştık.

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Vivense müşteri hizmetleri bağlanma işlemini yapabilmeniz için öncelikle iletişim numarasını aramanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri sabah 9.00 – 22.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu saatler arasında Vivense müşteri hizmetlerinden destek alabilir talebinizi iletebilirsiniz.

Vivense iletişim telefon numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

vivense iletişim formu

Vivense firmasına ulaşabilmek için internet sitesi üzerinde bulunan “Destek Talebi” sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun için www.vivense.com bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada “Destek talebi almak için lütfen tıklayınız” adlı butona tıklayın. Daha sonrasında talebinizi belirtecek uygun kategoriyi seçin ve gerekli bilgileri girin.

Tüm bilgileri eksiksiz girdiyseniz 3 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Vivense Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

vivense sipariş takip

Vivense üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri online ortamda takip edebilmeniz mümkündür. Sipariş kodunuz mail adresinize ve telefonunuza gelmektedir. Sipariş kodunu bu siparistakip.vivense.com bağlantıya tıkladıktan sonra ilgili alana yazarak siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Vivense Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Vivense internet sitesi üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri edebilmenize olanak sağlıyor. Sipariş iptali ürünü sipariş verdikten en geç 3 gün içerisinde iptal talebini iletmeniz gerekmektedir. Vivense sipariş iptal etme;

  • Ürün sipariş verdiğiniz hesaba giriş yapın,
  • Hesabım menüsünde bulunan “Siparişlerim” sekmesine tıklayın,
  • Siparişinizin yan tarafında bulunan “Siparişi İptal Et” butonuna tıklayın,
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra talebiniz uygun görülürse siparişiniz iptal edilir ve 7 gün içerisinde para iadesi başlatılır.

Vivense İletişim Genel Müdürlük

Vivense Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense House: Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Astoria Sit. AVM No: 127/40 Şişli/İstanbul

Vivense Operasyon Merkezi: Hamzabey İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No:16

Vivense Sosyal Medya Hesapları

Günümüz teknolojisinde haberleşme ve sorun çözme için en hızlı kaynak olan sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Vivense sosyal medya iletişim hesapları aracılığıyla probleminizi dile getirebilirsiniz.

Vivense alışveriş yapanlar için Vivense şikayet işlemini nasıl yapabileceğini açıkladığımız içerik umarız faydalı olmuştur aklınıza takılan kısımları yorum alanından sorabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.