Getir Sipariş İptali

Getir sipariş iptali hızlı ve kaliteli hizmetiyle milyonlarca kullanıcıya sahip oldu. Aldığı büyük yatırımlar sayesinde Yemeksepeti.com ile birlikte ülkemizde en çok kullanılan sipariş uygulaması haline geldi. Getir uygulamasının bu kadar çok kullanılmasının bir diğer sebebi de yeni siparişlerde 20 TL 30 TL gibi indirim kodları vermesidir.  

Online yemek ve market siparişi uygulaması olan Getir sipariş iptali nasıl yapılır bu yazımızda açıklıyoruz. Türkiye’de edindiği üstün başarı sonra Yurt Dışı hizmetine de başlayan Getir sipariş iptal etme işlemini yazımızın devamında uygulamalı bir şekilde anlattık.

Getir Sipariş Nasıl İptal Edilir?

Getir uygulaması üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin iptali için müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Getir müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede sipariş iptal sebebini de doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Getir sipariş iptal etme müşteri hizmetleri numarası:
0850 532 50 50

Geciken gönderim, yanlış sipariş veya yanlış adres gibi geçerli bir sebep sunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde sipariş iptali talebiniz olumsuz karşılanır.

getir sipariş iptali ve getir sipariş iptal etme

Getirden sipariş nasıl verilir?

Getir uygulamasını Google Play Store veya Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  1. Günümüz teknolojisine uygun bir şekilde tasarlanan Getir uygulaması üzerinden sipariş verebilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Telefonunuza uygulama yüklemek istemiyorsanız getir.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.
  2. Üyelik işlemi esnasında bilgilerinizi girip telefon doğrulaması yapmanız gerekmektedir.
  3. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra cihazınızda “Konum” erişim izni veriniz. Konum erişim izni adresinizde Getir hizmet veriyor mu diye doğrulama yapmasını sağlıyor. Ayrıyeten bulunduğunuz bölgede Getir varsa otomatik olarak adresinizi sisteme kaydediyor.
  4. Sipariş vermek istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip Kart bilgilerinizi girip ödeme işlemini tamamladığınızda Getir sipariş verme işlemini tamamlamış olursunuz.

Getir 30 Tl indirim nasıl yapılır?

Getirden 30 tl indirim almak için daha önce sipariş vermediğiniz bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Yeni bir hesabınız varsa sepetinize ürünü ekleyin ve ödeme aşamasında size tanımlanan promosyon kodu 30 tl kuponu kullanabilirsiniz.

Getir en az kaç tl?

Getir üzerinde sipariş verebilmeniz için sepetinizde en az 30 Tl değerinde ürün bulunması gerekmektedir. Bazı bölgelerde daha farklı sepet tutarı olabiliyor.

Getir’de kargo ücreti var mı?

Getir gönderim ücreti olarak sipariş başına 6,99 Tl ücret almaktadır. Sepetinizdeki ürün miktarı gönderim ücretini etkilememektedir.

Getir de banka kartı geçerli mi?

İnternet alışverişi kullanımına açık olan tüm bireysel ve kurumsal kartlarınızla Getir uygulamasından alışveriş yapabilirsiniz.

Getirde nakit ödeme var mı?

Getir kapıda ödeme seçeneği şuan için aktif olmadığı için nakit ödeme kabul edilememektedir.

Getir sipariş iptali sonrası iade ne zaman yapılır?

Getir sipariş iptali sonrası ücret iadesi 1 – 8 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Para iadesi gecikmesi bazen bankanız ile alakalı olabilir.

Getir siparişim gelmedi sorunu yaşayanlar vakit kaybetmeden sipariş iptal etmek için müşteri hizmetlerini aramalıdır.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.