Priv Hesap İsimleri

Bir sayfanın profilin gizli bir şekilde açılıp kullanılmasına priv hesap denir. Private yani özel kelimesinin kısaltılmış halidir.

Ana hesabınıza ilâveten farklı bir hesap kullanmak istediğinizde priv hesap isimleri yardımınıza koşar. Yan hesap kullanmayı düşünüyor ancak kimliğinizi ortaya çıkarmak istemiyorsanız priv hesap isminizin ne olacağına karar verirken ilgi çekiciliği olduğu kadar gizliliği de ön planda tutmanız gerekir.

Kullandığınız Instagram hesabındaki takipçileriniz arasında iş arkadaşlarınız, yöneticileriniz ve uzak akrabalarınız bulunuyor olabilir. Bunları engellemek yerine yapabileceğiniz şey, ortak hesap açarak özel videolarınızı ve fotoğraflarınızı bu hesap üzerinden sadece en yakınlarınızla paylaşmaktır. Belki de takip etmek istediğiniz çeşitli sayfalar vardır ancak bunu ana hesabınızdan yapmak istemiyorsunuzdur. Çözüm için ortak hesap kullanmanız oldukça mantıklıdır.

İlginizi Çekebilir: Sevgiliye Lakaplar Takma İsimler (Erkek ♥ Kız) listesi ile sevgilinize özel lakap bulabilirsiniz.

Priv Hesap Ne Demek?

Bir sayfanın, profilin gizli bir şekilde açılıp kullanılan hesaplara priv hesap denir. Private yani özel kelimesinin kısaltılmış halidir.

Priv Hesap İsmi Nasıl Belirlenir?

Priv hesap biyografi önerileri noktasında hesabın hangi amaçla kullanılacağı belirleyicidir. Mizahi paylaşımların ağırlıkta olacağı bir hesabın ismi ile, daha çok edebî paylaşımlarda bulunmak veya kişisel fotoğraflar yayınlamak için kullanılacak bir priv hesabın taşıyacağı isim tabii ki farklı minvallerde olacaktır.

Hesabınıza isim verirken özgün olmanız en iyisidir. Eğlenceli bir kişiliğiniz varsa bunu hesabınızın adıyla yansıtmanın yolu seçim yapmaktır. -Deyim yerindeyse- ‘biraz cool takılayım’ diyorsanız yabancı priv hesap isimleri listesinde yer alanlardan birini tercih etmeniz önerilir. Hesabınızı sevgilinizle, bir akrabanızla veya kankayla ortak kullanacaksanız onun fikrine de başvurmanız önemlidir. Sevgili ortak hesap için en güzel isimler listesini beraber oluşturup alternatiflerden birine yine birlikte karar vermeniz daha doğrudur. Daha fazla takipçiye ulaşılmasında rol oynayacaktır. İkinci hesabınızla geniş bir kitleye hitap etme hayaliniz varsa, merak uyandırıcı bir isim seçmeye özen göstermeniz lâzımdır.

Priv Hesabı İsimleri

İnternette priv ismi barındıran pek çok adres bulmak mümkündür. Fakat siz ortak hesap isimleri arıyorsanız üretkenliğinizi konuşturmanız gerekir. Örnekler:

 1. PembeGül
 2. İkimiz Bir
 3. Biz Bize
 4. Aşk Demeti
 5. Sessiz Kuş
 6. Guzelgelecek
 7. Kırmızı Gül
 8. Sevdalik
 9. SonSoz
 10. huzursokagi
 11. huzurvar
 12. sevgiclub
 13. dahicift
 14. uzunmakarna
 15. ayiyogi
 16. manyaklar
 17. kroniksakat
 18. primciadam
 19. privvia
 20. aramizdakalsin
 21. asksokagi
 22. berdus
 23. deahtangel
 24. gultanem
 25. tantanayapma
 26. haskadin
 27. grinin50tonu
 28. dipsizkuyu
 29. cilginasiklar
 30. gunesisigi
 31. saykomayko
 32. saykocapkin
 33. suskun
 34. emojibayan
 35. 2mizbir
 36. firtinacikti
 37. yalnizask
 38. tombulyanak
 39. yazkizim
 40. adinisenkoyma
 41. bakmangerek
 42. gereksizprofil
 43. kiriklink
 44. sirinsirine
 45. sirinhatun
 46. psikopatbirileri
 47. clublovehouse
 48. benkimim
 49. genccift
 50. primciadam
 51. smurf (şirin)
 52. kimseyedair
 53. eksiseyle
 54. nurtanem
 55. eksikalp
 56. fanatikler
 57. bilgivia
 58. Umudair
 59. amghouse
 60. minikhayal
 61. kaciklar
 62. sinsirella
 63. benimlekal

Sık sık kullanılmayan, fakat sizin eğlence anlayışınızı gösterecek; kısa ve öz bir isim ne olabilir? (Eskiden okul arkadaşlarınızın size taktığı bir lakap, oyunlarda veya forumlarda kullanılan spesifik nickler, evcil hayvanınızın adı bile değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır.)

Priv hesaplar başka platformlarda da kullanılabileceğini hatırlatmak yerinde olur. Kısaca belirleyeceğiniz isim, sosyal âlemdeki lakabınızdır. O halde sanki bir şirkete isim arıyormuş gibi  uzun uzadıya düşünmenizin anlamı yoktur. İçinizden gelen ne ise, priv hesap ismi odur.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.