En Güzel Priv Hesap Ortak Hesap İsimleri

En Güzel Priv Hesap İsimleri

En güzel priv hesap isimleri ana hesabınıza ilâveten farklı bir hesap kullanmak istediğinizde yardımınıza koşar. Yan hesap kullanmayı düşünüyor ancak kimliğinizi ortaya çıkarmak istemiyorsanız priv hesap isminizin ne olacağına karar verirken ilgi çekiciliği olduğu kadar gizliliği de ön planda tutmanız gerekir.

Kullandığınız Instagram hesabındaki takipçileriniz arasında iş arkadaşlarınız, yöneticileriniz ve uzak akrabalarınız bulunuyor olabilir. Bunları engellemek yerine yapabileceğiniz şey, ortak hesap açarak özel videolarınızı ve fotoğraflarınızı bu hesap üzerinden sadece en yakınlarınızla paylaşmaktır. Belki de takip etmek istediğiniz çeşitli sayfalar vardır ancak bunu ana hesabınızdan yapmak istemiyorsunuzdur. Çözüm için ortak hesap kullanmanız oldukça mantıklıdır.

İlginizi Çekebilir: Sevgiliye Lakaplar Takma İsimler (Erkek ♥ Kız) listesi ile sevgilinize özel lakap bulabilirsiniz.

Priv hesap ne demek?

Bir sayfanın profilin ortak bir şekilde açılıp kullanılmasına priv hesap denir. Private kelimesinin kısaltılmış halidir.

En güzel priv hesap isimleri de burada devreye girmektedir. Tarzınızı yansıtan dikkat çekici bir isim, daha hiçbir şey paylaşmadan ‘bu hesapta birbirinden mükemmel şeyler göreceksiniz, hazır olun!’ sinyali verir.

Priv Hesap İsim Listesi

İnternette priv hesaplar için isim listesi barındıran pek çok adres bulmak mümkündür. Fakat siz yeni priv hesap isimleri arıyorsanız üretkenliğinizi konuşturmanız gerekir. Bir düşünmeniz tavsiye edilir:

 1. PembeGül
 2. İkimiz Bir
 3. Biz Bize
 4. Aşk Demeti
 5. Sessiz Kuş
 6. Guzelgelecek
 7. Kırmızı Gül
 8. Sevdalik
 9. SonSoz
 10. huzursokagi
 11. huzurvar
 12. sevgiclub
 13. dahicift
 14. uzunmakarna
 15. ayiyogi
 16. manyaklar
 17. asksokagi
 18. berdus
 19. deahtangel
 20. gultanem
 21. haskadin
 22. grinin50tonu
 23. dipsizkuyu
 24. cilginasiklar
 25. gunesisigi
 26. suskun
 27. adinisenkoyma
 28. sirinsirine
 29. sirinhatun
 30. psikopatbirileri
 31. clublovehouse
 32. nurtanem
 33. eksikalp
 34. fanatikler
 35. bilgivia
 36. Umudair

Sık sık kullanılmayan, fakat sizin eğlence anlayışınızı gösterecek; kısa ve öz bir isim ne olabilir? (Eskiden okul arkadaşlarınızın size taktığı bir lakap, oyunlarda veya forumlarda kullanılan spesifik nickler, evcil hayvanınızın adı bile değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır.)

Priv Hesap İsmi Nasıl Belirlenir?

 • En iyi priv hesap isimleri noktasında hesabın hangi amaçla kullanılacağı belirleyicidir. Mizahi paylaşımların ağırlıkta olacağı bir hesabın ismi ile, daha çok edebî paylaşımlarda bulunmak veya kişisel fotoğraflar yayınlamak için kullanılacak bir priv hesabın taşıyacağı isim tabii ki farklı minvallerde olacaktır.
 • Popüler priv hesap isimleri çoktur ancak hesabınıza isim verirken özgün olmanız en iyisidir.
 • Eğlenceli bir kişiliğiniz varsa bunu hesabınızın adıyla yansıtmanın yolu, komik priv hesap isimleri arasından seçim yapmaktır.
 • -Deyim yerindeyse- ‘biraz cool takılayım’ diyorsanız yabancı priv hesap isimleri listesinde yer alanlardan birini tercih etmeniz önerilir.
 • Hesabınızı sevgilinizle, bir akrabanızla veya kankayla ortak kullanacaksanız onun fikrine de başvurmanız önemlidir. Sevgili priv hesap için en güzel isimler listesini beraber oluşturup alternatiflerden birine yine birlikte karar vermeniz daha doğrudur.
 • Öte yandan ilginç priv hesap isimleri daha fazla takipçiye ulaşılmasında rol oynayacaktır. İkinci hesabınızla geniş bir kitleye hitap etme hayaliniz varsa, merak uyandırıcı bir isim seçmeye özen göstermeniz lâzımdır.

 

Bu arada Instagram priv hesap isimleri adı altında paylaşılanların başka platformlarda da kullanılabileceğini hatırlatmak yerinde olur. Kısaca belirleyeceğiniz isim, sosyal âlemdeki lakabınızdır. O halde sanki bir şirkete isim arıyormuş gibi  uzun uzadıya düşünmenizin anlamı yoktur. İçinizden gelen ne ise, priv hesap ismi odur.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.