Tiktok Mavi Tik Alma Onaylanmış Hesap Nasıl Yapılır?

Tiktok Mavi Tik Alma

Tiktok onaylanmış mavi tikli hesap yapmak için kişi kendi tiktok hesabına kimler mavi tik alabilir? TikTok uygulaması içinden ‘’ Tiktok geri bildirim ‘’ veya feedback@tiktok.com mail adresine mail yolu ile hesabına mavi tik almak istediğini açıklayan ingilizce bir metin göndermelidir. Yazımızın devamında mavi tik rozeti başvurusu için örnek bir metin paylaştık. Tiktok onaylanmış mavi tik rozeti yapmak için gönderilen başvuru formu içinde hesaba neden mavi tık alınmak istendiği açık şekilde anlatılmalıdır. Diğer yandan mail İngilizce dilinde oluşturulmalıdır. Bu kapsamda Tiktok gerekli inceleme ardından cevap maili yollayarak mavi tık alımına onay verip vermediği hakkında bilgilendirme yapar. Her kullanıcı mavi tiki hesabına ekleyemez. Popülerlik oranı yüksek hesaplar için bu onay verilir.

İlginizi Çekebilir: TikTok Hediye Puanı Nasıl Kazanılır? Tiktok hediyelerinin ücretleri nelerdir ve kaç para kazanılır merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Tiktok Onaylanmış Mavi Tikli Hesap Şartları Neler?

Tiktok onaylanmış mavi tikli hesap koşulları şöyledir:

 • ☑️ Hesabın yüksek takipçiye sahip olması veya belirli kitlelerce tanınmış olması şartı aranır.
 • Tiktok onaylanmış mavi tikli hesap için ilgi çekici video içeriklerin hesapta bulunması gerekir. Diğer sosyal medya hesaplarında yüksek takipçi kitlesi olanlar mail atarken bu hesaplarını da referans olarak gönderebilir. Ünlü olmadan mavi tik almak için haber sitelerinde sizleri tanıtan veya sizlerin adı geçen içerikler varsa bunları da göndereceğiniz mail adresinde sunmanızı öneririz.
 • Video kalitelerinin genel popülerlik düzeyini arttırmış olması gerekir. Gündeme dair trendleri takip ederek videolar çekebilirsiniz bu doğrultuda keşfete düşme şansınız artmaktadır. Keşfet’e düşen videolar daha fazla insana ulaştığı için takipçi sayınızı ve etkileşim sayınızın artmasına olanak sağlayabilir.
 • Hesapta doğru etiket kullanımları olmalıdır.
 • Kullanıcılara geniş seçenek sunmak için video kategorileri oluşturulmalıdır.
 • Tiktok’un bir eğlence platformu olmasına bağlı olarak eğlenceli video içerik üreticilerinin mavi tık alma şansı daha yüksektir.
 • TikTok mavi tik alma başvurusu için göndereceğiniz mailde aşağıda hazırlamış olduğumuz taslağı kendinize göre düzenleyip kullanabilirsiniz. %100 onay alacağınız anlamına gelmez, sadece sizlere yardımcı olabilmek adına hazırladık.

Dear TikTok Authorized,

Hello, I’m contacting you to get the blue tick badge. I need to get a blue tick to prevent fake accounts opened for me. I have shared with you the links that I am eligible for a verified account.

About me; I live in Turkey

URL: (Bu alana haber sitelerinde veya biyografi paylaşımı yapılan sitelerde çıkmış bir yazı var ise linkini kopyalayın.)

My Instagram Username: (Instagram Kullanıcı adınızı yazınız.)

My Youtube Channel Link: (Youtube kanal linkinizi yazınız.)

Thank you, good work…

Sadece işletmeler yüksek popülerliğe sahip olmamalarına rağmen mavi tık talebinde bulunabilirler. TikTok takipçi sayınızı arttırmak için yüksek miktarda tiktok takipçi satın alma işlemi yapmanızı önermiyoruz. Eğer takipçi satın alırsanız hesabınızın kalitesi düşüş yaşar. Belli bir kitleye sahip iseniz az miktarda alım yapabilirsiniz.

Tiktok Hesabı Nasıl Açılır?

Tiktok hesabı açmak için izlenen adımlar şöyledir:

 • Kişi akıllı cep telefonu üzerinden Google Play Store ve Apple Store’a giriş yapar.
 • Mağazaların ana sayfasında yer alan arama çubuğuna ‘’Tiktok’’ başlığı girilip arama yapılır. Aynı isim ile ulaşılan ilk uygulama üzerine tıklanır.
 • Açılan Tiktok uygulama dosyası altında yer alan ‘’indir’’ kutucuğuna ardından ‘’aç’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu adımlar ile ekrana gelen kayıt tablosu üzerine isim, mail, telefon numarası yazılıp, ‘’kayıt ol’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan pencereye ise telefona Tiktok tarafından gönderilen SMS şifresi yazılıp, ‘’giriş’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile Tiktok açılışı tamamlanırken profil sayfasına otomatik şekilde geçilir.

İşletmeler Tiktok Onaylanmış Mavi Tikli Hesap Alabilir Mi?

İşletmelerin tiktok mavi tikli hesap alması mümkündür. Bir firmanın Tiktok üzerinde hesabı varsa ve firma bu hesap üzerinden eğlenceli videolar ile ürünlerini tanıtmak istiyor ise mavi tikli hesap almak mümkündür. İşletmelerin mavi tik alımında temel kriter olarak hesabın popüler olması yönünde bir şart aranmaz. Bu kapsamda gerekli olan resmi belgeler ile şirketin veya ürünü tanıtan marka tescilinin varlığını kanıtlayabilmektir.

Tiktok hesabına sahip olan firma, gerçekte faaliyet gösteren bir kuruluş olduğunu açıkça beyan eden evrakları eklediği bir metni, kendi profili içinde yer alan ‘’Tiktok geri bildirim’’ sekmesinden mail olarak gönderir. Bu mail içinde neden mavi tik alınmak istendiği belirtilmelidir. Talep üzerine inceleme yapan Tiktok verilen beyanın doğru olması halinde Tiktok mavi tik başvurusu için onay verir. Doğrulanmış hesapların keşfete düşme oranı ve dönüşüm oranı daha yüksek olmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin
5 Yorumlar
 1. karbo diyor

  Çook iyyii

 2. karbos0 diyor

  Supper

 3. ismail diyor

  Merhaba, tiktok mavi tik (doğrulama) almak artık çok kolay.
  sizde bu siteden tüm soru ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

 4. Merve Solmaz diyor

  Bir konu hakkında danışmak istiyorum iletişime geçer misiniz?

 5. Emre diyor

  tiktok mavi tık almak uzun ve zorlu bir süreç 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.