TikTok Keşfete Düşme Saatleri

Merhaba bugün farklı bir TikTok içeriği paylaşıyoruz. Bu yazımızda TikTok keşfete düşme işlemi için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz. Tiktok keşfet algoritması oldukça karışıktır ancak anlatacağımız taktikleri uyguladığınız takdirde keşfete çıkabileceksiniz.

Yazımızın sonunda Tiktok keşfete düşme etiketleri için örnekler paylaştık videonuzla alakalı olan etiketi tercih etmeniz gerekmektedir. En fazla 3 etiket kullanmanızı öneriyoruz fazla etiket kullanımı spam oluşturmaktadır.

Uyarı: Her hangi bir siteden veya kuruluştan TikTok Keşfet hilesi; Beğeni, İzlenme ve Takipçi almanız sizin keşfete düşmenize bir katkı sağlamaz. Bu tarz hizmetler sadece sayısal olarak hesabınıza etki etmektedir. Çok yoğun bir şekilde bu işlemlerin yapılması tiktok keşfet engeli almanıza da sebebiyet verebilir.

TikTok Keşfete Düşme

TikTok keşfet taktikleri 2021 yılı için geçerlidir. En güncel yöntemler ve dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda maddeler halinde açıklandı. Tiktok keşfete düşemiyorum sorununuza çözüm olması adına tüm adımları dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

tiktok keşfet taktikleri

 1. Haftalık düzenli olarak belirlemiş olduğunuz kategoride videolar paylaşın. Benzer kategoride yapmış olduğunuz paylaşımlarda aynı etiketleri kullanın.
 2. Çok fazla video atmaktansa az ve özgün videolar hazırlamaya özen gösterin. 
 3. Yabancı popüler hesapları takip edin yeni popüler olacak akımları bu sayede farkedebilirsiniz. Popüler olmuş veya olmak üzere olan akımları geliştirip videolar çekin. Popülerliğini yitirmiş akımlar için video hazırlamanızı önermemekteyiz.
 4. TikTok Ana sayfasındaki içerikler takip ettiğiniz kişiler ve popüler akımlar ile sunulmaktadır. Bu doğrultuda popüler akımlara yorum yapan kişiler ile etkileşim kurabilirsiniz.
 5. Hazırlamış olduğunuz videolar öncelikle takipçilerinizin belli bir kısmına gösterilir. Eğer takipçilerinizden izlenme ve etkileşim alırsanız bu oran daha da artar ve geniş kitlelere gösterim sağlanır.
 6. İçeriğinize en uygun etiketi tercih etmelisiniz, 3’ten fazla kullanılan ve alakasız etiketler keşfet engeli almanıza sebebiyet verebilir. 
 7. Video yayınladığınız günün en aktif saatlerinde Canlı yayın açmanız keşfet için çok iyi katkı sağlayacaktır. Tiktok keşfet saati yazımızın devamında dikkatlice inceleyiniz. Hem canlı yayınınız hem de video izlenme sayınız artacaktır.  
 8. Belli bir kategoriniz olsun örnek olarak Eğlence içerikleri çekiyorsanız sadece bu alana veya bu alanın çevresine özgün videolar hazırlayın.  
 9. Ünlü TikTok hesaplarının videolarıyla düet yapın.
 10. TikTok videolarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.
 11. Takipçilerinizi videolarınıza yorum yapmaya teşvik edin.
 12. Videoları kendi sesinizle yayınlayın, kendi sesinizle çektiğiniz videoların keşfete düşme daha yüksektir.

Takipçilerinizle etkileşim kurabilmek adına örnek sorular:

 • Bu videoyu saat kaçta gördünüz?
 • Detayı kimler fark etti?
 • Giydiğim kıyafeti beğenenleri görebilir miyim?
 • … sever misiniz?
 • En sevdiğin renk nedir?
 • Boyunuz kaç?
 • Sizce olmuş mu?
 • Keşete düşünce haber verin.

TikTok Keşfet Saatleri

Aşağıdaki tabloda görmüş olacağınız üzere TikTok uygulamasında bu saatlerde atılan videoların keşfete düşme oranı artmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu en çok kullanıcının aktif olduğu saatler ortalama bilgilerdir. Sizin takipçilerinizin en aktif olduğu saatleri “İstatistikler” alanından nasıl öğreneceğinizi yazımızın devamında anlattık.

tiktok keşfet saatleri

 • Videolarınızın en çok gösterim ve etkileşim aldığı saatleri öğrenmek için öncelikle profilinize gidin.
 • Sağ üst tarafta bulunan 3 nokta sekmesine tıklayın.
 • En üstte bulunan “Hesabı yönet” sekmesine tıklayın.
 • Analizlere erişebilmeniz için Pro hesaba geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu sayfada bulunan “Pro hesaba geç” sekmesine tıklayın.
 • Tiktok Pro hesaba geçiş işlemini yaptığınız takdirde artık analizlere erişebileceksiniz.
 • Analizler pro hesaba geçiş yaptıktan sonra 1 gün arayla güncellenmektedir.

TikTok Keşfet Etiketleri

Tiktok keşfete düşme etiketleri farklı farklı kategoriler için paylaşıldı size uygun olanı tercih ediniz.

tiktok keşfet etiketleri

#Kesfet #Beniöneçıkart  #türkiye #keşfetetiketi #keşfetbeni #keşfetedüş #şarkı #müzik #ramazanayi

TikTok Yemek Keşfet Etiketleri

#yemek #akşamyemeği #kahvaltı #yiyoruz #yemektarifleri #enfes #nefis #nefisyemek #yemektarifi #atıştırma #yemekvideo #yemekteyiz  #salatatarifleri #sütlütatlilar 

TikTok Eğlence Keşfet Etiketleri

#popüler #eglence #eğlenceli #komik #komikmontaj #komikvideo #

TikTok Pubg Keşfet Etiketleri

#pubg #pubgmobile #pubgtiktok #pubgkomik #pubgturkey #game #pubgedit #pubglite #pubgmobileturkey

TikTok Yabancı Keşfet Etiketleri

#tiktok #love #instagram #photography #likeforlikes #follow #photooftheday #art #fashion #like #beautiful #happy #music #cute #followforfollowback #followme #picoftheday #life #style #photo #fun #travel #instadaily #likeforfollow #smile #beauty #model #nature #fypシ

TikTok keşfete nasıl düşülür konusu hakkında hazırlamış olduğumuz içerik umarız faydalı olmuştur. Aklınıza takılanları yorum alanından sorabilirsiniz.

Bilgivia.com / Tiktok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.