Torrent Tracker Listesi – En Hızlı Trackerler

Torrent tracker güncel liste ile indirme işlemlerini en hızlı şekilde yapabileceksiniz. Stabil çalışan torrent tracker güncel listesi 2021 yılı içerisinde devamlı güncellenecektir.

Torrent Tracker Listesi

Bu yazımız içerisinde Torrent Tracker Listesi ve En Hızlı Trackerler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Torrent indirme hızı arttırma işlemi için tercih edilen Torrent her geçen gün giderek yaygınlaşmış durumdadır. En popüler torrent uygulamaları olan uTorrent, qTorrent kullanan kişiler, dosyalarını daha da hızlı indirmek için torrent tracker güncel liste kullanmayı tercih ediyor.

Bir Torrent dosyası indirmek istediğinizde bir türlü başlamadığını göreceksiniz. Torrent Eşler Aranıyor yazarsa çok düşük hızlarla indiklerini göreceksiniz. Bu durumdan rahatsız olan kişiler daha hızlı nasıl indirebileceklerini araştırıyorlar. Tracker; ısrarla inmeyen Torrent dosyalarını indirmeye olanak sağladıkları gibi veri indirme hızını da yükseltmektedir. Liste altında paylaşacağımız istisnasız Tracker listesini ara ara kontrol edip güncel olanları kullanın. Tracker kullanımları da elbette sürelidir. Bir Tracker ortalama olarak 6 ay kullanılabilmektedir. Listemi buna bağlı olarak ara ara kendisini güncelleyecektir.

Güncel Torrent Tracker Listesi 2021

Aşağıda belirtmiş olduğumuz Tracker listesi hem uTorret hem BitTorrent hem de qTorrent ile uyumludur. Yukarıda yer alan adreslerde boşluklar olduğunu göreceksiniz. Boşlukları silmeden olduğu gibi Tracker eklemesi yapmanız gerekmektedir.

2022 Tracker Listesi Güncellendi…

Güncel Torrent Tracker Aralık 2021

udp://exodus.desync.com:6969/announce

http://gmt-max.org:2710/announce

http://tr.ysagin.top:2710/002edbc9ae908fa2f26fe17964fafd55/announce

http://retracker.local/announce

http://tr.ysagin.top:2710/announce

http://tr2.ysagin.top:2710/announce

udp://tracker.openbittorrent.com:1337/announce

udp://opentor.org:2710

udp://opentor.net:6969

http://tracker.grepler.com:6969/announce

udp://tracker.dler.com:6969/announce

http://h4.trakx.nibba.trade:80/announce

udp://open.stealth.si:80/announce

udp://tracker.bitsearch.to:1337/announce

En Hızlı Torrent Tracker

Daha önce hiç Torrent kullanmamış, Torrent ile veri indirmemiş kişiler, bu veri indirme yöntemine büyük oranda yabancılık çekmektedir. Torrent kullanımı aslında tüm dünya genelinde yasaldır. Dünyanın en güvenilir indirme protokollerinden birisi olan Torrent p2p paylaşım sistemine sahiptir. P2p Sisteminde indirmek istediğiniz dosya internet üzerinde yüklü değildir. Torrent kullandığınızda indirmek istediğiniz dosyayı dosya sahibinin bilgisayarı üzerinden indirirsiniz.

Oldukça avantajlı olan Torrent beraberinde bazı dezavantajlar da getirmektedir. İstediğiniz her dosyanın internet üzerinde Torrent dosyasını bulabilirsiniz. Torrent bağlantısı internette olup ilgili dosya bilgisayarda olmayınca maalesef indirme işlemi başlamıyor. Torrent üzerinden bir dosya indirmeye başladığınızda istediğiniz zaman durdurup başlatabilirsiniz. Bilgisayarınızı kapatabilir, ertesi gün açtığınızda indirmeye devam edebilirsiniz. Bunun gibi birçok avantaj Torrent de mevcuttur. Tracker ise;

Torrent Tracker Nedir? Tracker Nasıl Eklenir?

Tracker; dediğimiz sistem ise aslında bir eşleşme sistemidir. Örneğin A adında bir dosya indirmek istiyorsunuz. Torrent dosyasını yükleyen kişi ilgili dosyayı bilgisayardan silmiş olabilir. İndirme başladığında ise rezil denilebilecek hızlar sizi karşılayabiliyor olabilir. Güncel Tracker ekleme işlemini yaptığınızda ise daha önce ilgili A dosyasını yüklemiş başka bir kişi ile eşleşerek dosyayı daha hızlı bir şekilde indirmeniz sağlanır. Bu nedenle Torrent kullanan herkesin kendisine özel bir Tracker listesi olması gerekmektedir.

Bunları da beğenebilirsin
4 Yorumlar
 1. Ben Tor diyor

  En hızlı torrent trackerlar burada diğer sitelerdekiler çok yavaş.

 2. Rece diyor

  Çok hızlı trackerlar oyunu indirdim teşekkürler.

 3. fatihreis diyor

  Videoda +’ya basıyorsunuz tracker listesi açılıyor .Ama bende açılmıyor. Bir sorun var sanırım.

  1. Bilgi Via diyor

   Merhaba, 3 cihazdan denedim herhangi bir sorun yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.