Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme

Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır?

En stabil çalışan gizli profil görüntüleme uygulamasını sizinle paylaştık. Nasıl kullanacağınız ve dikkat etmeniz hususlar yazımızda bulunmakta.

En popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram için hazılamış olduğumuz Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme konulu içeriğimiz sayesinde en çok merak edilen gizli hesaplara bakma konusuna açıklık getireceğiz. Doğru bilginin kaynağı Bilgi Via olarak siz ziyaretçilerimize değer katacak diğer içeriklerimize de bakmanızı öneriyoruz.

Gizli profillere bakma uygulaması Postegro ile yüksek oranda dilediğiniz instagram gizli profil görme işlemini yapabilirsiniz. Postegro APK ücretsiz sürümünde günde 5 farklı hesaba bakma hakkınız bulunmakta. Postegro Premium APK satın almak isterseniz uygulamanın içerisinden cüzi miktar ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinde Postegro Premium olarak paylaşılan uygulamalara inanmayınız, bunların büyük çoğunluğu çalışmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Bedava Instagram Hesapları Ve Şifreleri ücretsiz olarak verdiğimiz hesaplara göz atabilirsiniz.

Postegro Nasıl İndirilir? Kullanılır?

  1. Öncelikle gizli profile bakma uygulaması Postegro’yı resmi sitesinden indiriniz. İndirme linkini aşağıya paylaştık, android cihazlarınıza indirebilir veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
    https://postegro.com/ tıklayın ve resmi sitesine gidin.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra “Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver” ayarını açın.
  3. Postegro Apk’yı telefonunuza tek tıklama ile kurun.
  4. Kurulum işlemi başarılı olduysa uygulamaya hesabınız ile giriş yapın, tavsiyemiz yeni bir hesap oluşturun. Hesabınızda en az 50 takipçi olmalı bu detayı da unutmayın. Takipçi sayınızı nasıl yükseltebileceğinizi yazımızın sonunda anlattık.
  5. Artık dilediğiniz instagram hesabına ve hikayesine bakabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken günde 5 hakkınız olduğunu unutmayın.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz instagram gizlilik hesap görme uygulaması ile hiçbir alakamız yoktur, biz uygulamayı kullanırken asıl hesabımızdan giriş yapmadık. Hesabıma bir şey olur mu endişesi yaşamak istemiyorsanız Postegro uygulamasında kullanacağınız yeni bir hesap oluşturmanız. Gizli profillere bakmak için takipçi sayınız en az 50 olmalı.

Instagram kapalı hesapları görme uygulaması hakkında aklınıza takılanları yorum aracılığıyla bize sormaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince size destek olacağız.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Aslı diyor

    Kendi adresimden girmiyorum 53 takipçili bir hesaptan giriyorum ancak yine de lütfen sahte hesapla değil kendi hesabınızla giriş yapın diyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.