Smurf Ne Demek?

Oyunda Smurf anlamı, ek hesap demektir. Bir oyunda kendi ülkesi içinde veya dünya çapında yükselmeyi ve bundan sonra yeni bir hesap açıp düşük seviyedeki oyunculara karşı oynamayı ifade eder. Smurf her ne kadar ‘şirin’ demek olsa da oyunda bunun karşılığı başkadır.

Smurf oyuncu olmak için belli bir seviyeye gelebilmek gerekir. Smurf hesap bulunan birçok oyun mevcuttur.

Smurf Hesap Nedir?

Kendi hesabında çeşitli hatalar yapan ve bunları yeni hesabında tekrar etmeden zirveye tırmanmak isteyenler Smurf hesap kullanmaktadır. Oyunu daha yeni başlayan birine öğretebilmek amacıyla Smurf hesap tercih edenler de olmaktadır.

Bazıları da yeni oyun hesabını güzel bir şekilde kullanıp geliştirerek onu satışa çıkarmayı hedeflemektedir.

Mobile Legends, Cs Go ve League of Legends gibi oyunlar pek çok Smurf oyuncu barındırmaktadır.

Cs Go Smurf Nedir?

Counter Strike Global Offensive oyununda da Smurf hesaplar bulunmaktadır. Her maçta kendini biraz daha geliştirerek belli bir seviyeyi geçenler farklı bir hesap açıp oyunu daha deneyimli bir biçimde oynama yoluna gidebilmektedir. Bir nevi kendinden daha düşük seviyedeki kişilerle rahat maçlar atabilmek adına bu tarz hesaplar tercih ediliyor.

LoL Smurf Ne Demek?

Bu çevrimiçi savaş oyunu 5 kişilik bir takım kurup karşı takıma ait kuleleri yıkma üzerine kuruludur. Tabii ki bu oyunda da yüksek sıralama elde etmeye çalışanlar çoktur.

Oyunda Smurf hesap açmak ban yemeye sebep olmaz, bu oyuncular dikkat çekmedikleri sürece rahatlıkla oyunda yer alabilirler.

Ücretsiz Smurf hesap temin etmek isteyenler de vardır. Bunlar Smurf olmak istediği halde buna vakti olmayan kişilerdir. Smurf hesap satışı yapanlarla iletişime geçerek kısa yoldan çözüme ulaşmak mümkündür.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.